Sprawdź promocje!

Antywirus na powrót do szkoły

Antywirus na powrót do szkoły

Baner z napisem powrót do szkoły

Powrót do szkoły to ważne wydarzenie dla całej rodziny. To nie tylko rozpoczęcie nauki ale też zmiana harmonogramu dnia i formy spędzania wolnego czasu. To również powrót do wzmożonej aktywności w sieci. Pod znakiem zapytania jest cały czas edukacja w trybie zdalnym? To wszystko powoduje, że program antywirusowy lub pakiet cyberbezpieczeństwa stał się ważnym elementem wyprawki szkolnej dziecka. Dlaczego?

Podczas nauki lub rozrywki w internecie trzeba wziąć pod uwagę, że dziecko może być narażone na różne formy niebezpieczeństwa. Do najczęściej spotykanych zaliczamy: ataki hakerskie, przejmowanie kont, kradzież danych, wirusy, cyberprzemoc. Oprócz tego rodzić powinien móc zabezpieczyć dziecko przed treściami dostępnymi w sieci, które nie są adekwatne do wieku pociechy. Ważnym elementem jest również możliwość kontroli ile czasu dziecko spędza w internecie.

Promocja na programy antywirusowe

Bitdefender Family Pack to bezpieczeństwo dla Twojej rodziny, ponieważ ochroni aż 15 urządzeń. Można wykorzystać je dowolnie na system windows, mac, android i iSO. Wyposażony został w funkcję kontroli rodzicielskiej, która umożliwia m.in.: kontrolę czasu dziecka wraz z możliwością ustalenia harmonogramu korzystania oraz dziennego limitu. Dzięki tej funkcji rodzic może sprawdzić aktywność dziecka w internecie, na jakie strony wchodzi i w razie potrzeby je zablokować. Funkcja kontroli rodzicielskiej daje również możliwość sprawdzenia lokalizacji dziecka.

Bitdefender Premium VPN to produkt, który zapewni bezpieczeństwo i anonimowość w internecie dzieci i całej rodziny. Nielimitowany VPN służy do ochrony ruchu sieciowego z danego urządzenia, łącznie z przeglądarkami internetowymi lub innymi uruchomionymi aplikacjami. Dostępny w ilości 10 stanowisk. Bez względu gdziekolwiek przebywasz Ty lub Twoje dziecko: szkoła, dom, kawiarnia, sala zabaw – stale macie dostęp do nielimitowanego VPN własnego, szyfrowanego tunelu w sieci.

Promocja na pakiety Cyberbezpieczeństwa

Bitdefender Total Security + Premium VPN to pełen Pakiet Cyberbezpieczeństwa. Kontrola rodzicielska, Bezpieczna bankowość, nielimitowany VPN to tylko, niektóre z możliwości programów, które zadbają o bezpieczeństwo w sieci całej rodziny. Jedną z istotnych funkcji jest również moduł antykradzieżowy. Pozwali on na odnalezienie telefonu Twojego dziecka – jego lokalizację. W razie potrzeby umożliwia również zdalne wyczyszczenie danych.

Bitdefender Antivirus Plus + Mobile Security to jednocześnie ochrona komputera z systemem windows jak i telefonu na androidzie. Bitdefender Antywirus Plus to najtańsze rozwiązania Bitdefender ale jednocześnie dające niezbędną podstawę cyberbezpieczeństwa Twojemu dziecku. Ochrona mobila zapewni pełną prywatność konta e-mail. Umożliwi zdalną lokalizację i blokadę urządzenia w razie jego utraty. Obydwa programy są wyposażone w limitowany VPN 200 MB co zwiększa cyberbezpieczeństwo Twojej pociechy.

Bitdefender Internet Security + Mobile Security to rozszerzona ochrona dla systemu windows i również pogram anytwirusowy na system android. Bitdefender Internet Security to bezkonkurencyjne wykrywanie zagrożeń, które uchroni dane Twojego dziecka przez cyberzagrożeniami. Mobile Security to m.in. skanowanie plików i aplikacji, blokada aplikacji, moduł antykradzieżowy. Obydwa programy są wyposażone w limitowany VPN 200 MB co zwiększa cyberbezpieczeństwo Twojej pociechy.

0