Sprawdź promocje!

FAQ

Instalacja Programu Bitdefender
i niezbędne informacje

Instalacja Programu ESET
i niezbędne informacje

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Antywirus to program, który pomoże ochronić Twój komputer, ale i nie tylko! Antywirus zalecany jest również dla wszystkich urządzeń mobilnych, takich jak telefony komórkowe, tablety itp. Dodatkowa ochrona to konieczność, aby Twoje pieniądze, dane i bliscy byli bezpieczni w świecie Internetu.

Codzienne zagrożenia czekają na urządzenia, które nie są chronione. Ciągle rozwijające się metody cyberprzestępców pozostawione bez kontroli mogą narobić Ci bardzo dużych kłopotów.

Cyberprzestępczość rośnie w siłę każdego dnia, dlatego tak ważna jest ochrona Twoich urządzeń, na które czekają zagrożenia będące w stanie przysporzyć nie małe kłopoty.

Wiele placówek i firm decyduje się na zakup antywirusa nie tylko ze względu na przepisy. Jest to przede wszystkim jedyny skuteczny sposób na poczucie bezpieczeństwa podczas korzystania ze swojego komputera i telefonu komórkowego.

Nie jesteś pewien który produkt kupić? Skontaktuj się z nami przez formularz.
Aktualne oferty na nasze produkty możesz sprawdzić tutaj.

Każde oprogramowanie da się odinstalować by zastąpić je nowym. Oferta naszego sklepu to tylko wyszukane, najlepsze antywirusy.

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez formularz na stronie kontakt.

Z każdym rokiem liczba ataków na komputery z systemem Mac wciąż rośnie, a macOS mimo wbudowanych zabezpieczeń, nie jest w stanie powstrzymać wszystkich najnowszych zagrożeń, które wykorzystają każdą lukę w obronie aby się przedrzeć.

Bitdefender Antywirus na Maca osiągnął 100% wykrywalności w czasie testów. Znajdziemy w nim również dodatkowe funkcje takie jak Bitdefender Shield, Ochrona Time Machine czy chociażby blokadę reklam.

Zarówno urządzenia z Androidem, jak i oprogramowaniem iOS, narażone są na liczne ataki.

Zagrożeniami czyhającymi na właścicieli urządzeń mobilnych są trojany, adware, cryprojackery oraz wiele innych niebezpiecznych programów, które stają się coraz większą udręką dla posiadaczy telefonów lub tabletów z systemami Android i iOS, dlatego gorąco polecamy  Bitdefender Mobile Security, oferujący skanowanie aplikacji, monitorowanie sieci bezprzewodowych, zapewniając ochronę sieci, a nawet dobre narzędzia antykradzieżowe. 

Dobry pakiet antywirusowy wykrywa każdy typ złośliwego oprogramowania. Należą do nich:

  • Wormsy.
  • Trojany.
  • Oprogramowanie szpiegowskie/adware.
  • Ransomware.
  • Rootkity.
  • Keyloggery.
  • Cryptojackery.

I wiele innych…

Dopiero gdy wykrywalność zagrożeń wynosi blisko, a nawet 100%, oznacza to, że program skutecznie chroni urządzenie przed najnowszymi zagrożeniami. Takie wyniki uzyskuje Bitdefender.

Programy antywirusowe same w Sobie nie obciążają sieci. Mogą powodować lekki spadek szybkości za wyjątkiem pobierania aktualizacji, co jest naturalnym stanem rzeczy.

Warto zwrócić również uwagę, na to, iż mimo braku wpływu na prędkość Internetu, może on spowodować dłuższe wczytywanie się stron podczas korzystania z przeglądarki. Dzieje się tak z tego względu, że antywirus sprawdza stronę internetową jeszcze przed jej załadowaniem.

Przede wszystkim darmowe antywirusy zapewniają jedynie podstawowe zabezpieczenia, dodatkowo niektóre z nich posiadają funkcje ochrony ograniczone czasowo.

Płatne antywirusy oferują cały wachlarz możliwości obronnych, dzięki którym są w stanie zatrzymać każdy atak złośliwego oprogramowania, czy to pochodzący z pliku na komputerze, czy z sieci.

Praktycznie każde bardziej skomplikowane nazewnictwo, znajdujące się w opisie produktu jest przez nas wytłumaczone, oznaczone błękitnym kolorem. Wystarczy jedno kliknięcie w pokolorowane słowo, by dowiedzieć się czym jest Ransomware czy choćby jaką funkcje sprawuje moduł antyphisingowy.

Pełne zestawienie naszego mini słownika odnajdziesz na naszej stronie Cechy produktów.

Napisz, chętnie pomożemy
    0