Sprawdź promocje!
Poradniki

Jaki jest najlepszy VPN do odblokowania gier

VPN do odblokowania gier

Jaki jest najlepszy VPN do odblokowania gier

Niezależnie od tego, czy granie w gry to hobby, na które poświęcasz większość swojego wolnego czasu, czy też grasz sporadycznie, to zapewne podczas korzystania z tej formy rozrywki spotkałeś się z jakąś formą blokady regionalnej. Czy musiałeś czekać kilka miesięcy na europejskie wydanie nowej odsłony z Twojej ulubionej serii, które było opóźnione o kilka tygodni względem wersji na rynek amerykański? Jakiś tytuł został ocenzurowany przez władze Twojego kraju względem oryginału? A może nowy jRPG, który cię zainteresował, nigdy nie został wydany poza Japonią? Prawdopodobnie każdy gracz spotkał się z podobną sytuacją. Zastanawiasz się, jaki jest najlepszy VPN do odblokowania gier? W tym artykule przedstawimy to, w jaki sposób można ominąć ograniczenia dostępu do gier dzięki korzystaniu z sieci VPN.

Jaki VPN jest najlepszy dla graczy

Jeśli Twoja ulubiona gra jest z jakiegoś powodu niedostępna w kraju, w którym mieszkasz, to przy pomocy sieci VPN możesz bez przeszkód cieszyć się jej zawartością. Dostęp do sieci z Bitdefender Premium VPN jest najlepszym rozwiązaniem dla graczy i zwykłych użytkowników, pozwoli Ci na skorzystanie z serwerów na całym świecie i zmianę swojego IP na taki, jaki będzie potrzebny do odblokowania danej gry. Dzięki temu rozwiązaniu możesz także ominąć wszelkiego rodzaju cenzurę, którą często stosują władze. 

W przypadku naszego kraju jest to akurat problem raczej marginalny, ponieważ rzadko kiedy jesteśmy zmuszeni do korzystania z ocenzurowanych treści i możemy cieszyć się rozrywką taką, jaką zaplanowali twórcy. Jednak jeśli mieszkasz Niemczech, Stanach Zjednoczonych lub w Anglii to zapewne spotkałeś się z cenzurą dotyczącą przemocy, lub symboliki związanej z totalitarnymi rządami. Takie zabiegi bardzo często wypaczają pierwotną fabułę gry i sprawiają, że staje się ona dla odbiorcy po prostu komiczna. Dzięki wykorzystaniu sieci VPN możesz całkowicie zapomnieć o tym problemie i cieszyć się pełną zawartością wszystkich gier.

Ciesz się wczesnym dostępem do najnowszych premier

Dzięki dostępowi do sieci Bitdefender VPN będziesz mógł cieszyć się z zawartości najnowszych gier, nawet jeśli producent zaplanował premierę tytułu w naszym kraju dopiero za jakiś czas. Co prawda w dobie wydań przedpremierowych i coraz powszechniejszą dystrybucją cyfrową ten problem jest coraz mniejszy, to niektórzy deweloperzy, na przykład Nintendo, nadal planują premiery swoich gier w różnych terminach w zależności od regionu geograficznego. Jeśli wykorzystasz możliwości sieci VPN, to będziesz mógł cieszyć się dostępem do pełnej zawartości gry w momencie jej prawdziwej premiery, co może mieć szczególnie duży wpływ na rozgrywkę, jeśli planujesz zaistnieć w rankingach topowych graczy.

Odblokuj dostęp do lepszych cen

Chyba nikogo nie zaskoczy to, że ceny gier zmieniają się w zależności od kraju i waluty danego kraju. Na przykład standardowy koszt gry Elden Ring PS4&PS5 w PS Store w Polsce wynosi 299 zł. Natomiast w indyjskim PS Store cena tego samego wydania to 3999 Rupii Indyjskich, co po przewalutowaniu po obecnym kursie wynosi 237,58 zł, czyli różnica wynosi ponad 20%. Warto zauważyć, że dzięki wykorzystaniu Bitdefender VPN będziesz mógł nie tylko zaoszczędzić na premierowych tytułach w pełnej cenie, lecz także uzyskasz dostęp do specjalnych zagranicznych promocji, dzięki którym już tylko 2-3 tytuły kupione w korzystniejszej cenie zrekompensują Ci inwestycję w dostęp do sieci VPN. Łatwe odblokowanie dostępu wszędzie, gdzie tylko chcesz razem z Bitdefender.

Zapewnij sobie najlepszy VPN do odblokowania gier i promocji. Jeśli chcesz poznać więcej zalet wynikających z korzystania z sieci Bitdefender VPN, kliknij tutaj, lub skontaktuj się z nami. 

Wybierz swój najlepszy zestaw VPN 

Bitdefender Antywirus Plus & Bitdefender Premium VPN
Bitdefender Total Security & Bitdefender Premium VPN

9 Komentarzy

 1. Seba00
  2022-07-27 at 15:46

  hahah no takiego artykułu się nie spodziewałem. Zawsze zmieniałem w VPN na Nową Zelandie żeby mieć prędzej dostęp do nowych premier. 🙂 ooo ale że to wpływa na ceny aż tak to nie wiedziałem dzięki <3

  1. Darczyński
   2022-07-27 at 16:16

   Rozwiązania VPN dają mnóstwo wolności w poruszaniu się po Internecie, nie wiem jak kiedyś ludzie mogli bez tego żyć

   1. Seba00
    2022-08-04 at 15:36

    Zgadzam się VPN daje mnóstwo ciekawych możliwości. Jak ludzie mogli żyć bez internetu to jest dopiero ciekawe teraz to wszystko się robi przy pomocy internetu.

 2. Panhiszpan
  2022-07-28 at 15:47

  Często włączam VPN i oglądam oryginalne Hiszpańskie filmy do polepszenia nauki języka

 3. Rumcajs
  2022-07-29 at 09:57

  Kupowanie gier za granicą przez VPN wychodi faktycznie taniej, ale nie ściągniesz polskiej wersji niektórych gier. . oczywiscie jak się umie angielski to no problemo 😀

 4. Sadetchi
  2022-08-04 at 12:13

  Ostatnio kupiłem grę o kilka zł taniej bo ustawiłem VPN na Amerykę xD

 5. Rymowanka
  2022-08-08 at 11:11

  Kiedy myślałam, że jestem wolna, korzystając z Internetu, nie wiedziałam. Nie widziałam, iż dopiero z VPN jestem w stanie przeglądać wszelkie treści bez ograniczeń niezależnie od kraju pochodzenia, rasy czy płci. Ruchem wolności na świecie powinien być VPN!!

 6. kamIk@Dzzze
  2022-08-10 at 16:03

  Lubie kupować rzeczy tematyki Japońskiej i wszystko co z nią związane, z VPN kupuje mnóstwo rzeczy 🤩 

  1. Fifacz97
   2022-08-16 at 15:26

   Ja również dużo rzeczy kupuje z zagranicy np. koszulki piłkarskie. Udało mi się wyrwać dużo taniej z Włoch oraz Hiszpanii dwie koszulki właśnie za pomocą VPN. Polecam super sprawa 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0